ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Хорватія

Экскурсії

Национальный природный парк Крк. Хорватия Національний природний парк "КРКа" і місто Шибеник

Національний природний парк "КРКа" - по дерев'яних настилах ви обійдете красиву систему каскадних водоспадів, порогів і озер, а в спекотний день зможете скупатися в красивому місці парку біля водоспаду Скрадинський бук. 2 години дороги від Оміша. Самостійна прогулянка парком – 3 години.

Шибеник – місто, якому вже близько 1000 років. Місто в гирлі річки КРК. Знаменитий кафедральним собором св. Якова, який знаходиться під охороною ЮНЕСКО. З міської фортеці відкриваються красиві краєвиди на навколишні острови та вулиці міста. Вільний час у місті – 1 год.

Екскурсія цілий день. Орієнтовна вартість – 60-70 євро.Дубровник. ХорватияДубровник

Дубровник – перлина Хорватії. Місто, зване кам'яною квіткою, розташоване в Південній Далмації. Знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Шлях в один бік з Оміша займає 4 години з трьома зупинками для фотографування та ранкової кави. Красив не тільки саме місто Дубровник, а й дорога до Дубровника.
Екскурсія цілий день. Орієнтовна вартість – 65 – 80 євро.

Печера "Vranjaca" і місто Трогір

Печера "Vranjaca" - казкове творіння природи, що нагадує Божественний Храм, прикрашений незліченною кількістю оригінальних нерукотворних скульптур, сталактитів, сталагмітів і сталагнатів, і унікальне, завдяки безлічі порід і фарб, зібраних тут воєдино. Огляд печери у супроводі хорватського наглядача печери.

Трогір – розташований на острові та з'єднаний мостами з материковою частиною та з іншим островом – Чіово (Ciovo). Заснований греками ще III столітті до н.е. Кожна будівля у старому Трогирі – це унікальна історична пам'ятка. Огляд міста – 1 год.

Екскурсія на півдня. Орієнтовна вартість – 45 євро.

Солін

Солін – стародавня столиця Середньої Далмації. Знаходиться неподалік Спліту. Інтерес становлять руїни стародавнього колізею та розкопки стародавньої столиці.

Подорож на півдня. Орієнтовна вартість – 25 євро.

Імотськи. Блакитне та Червоне озера

Імотськи. Синє та червоне озера. Дивовижне за красою Блакитне озеро, розташоване в глибокій вирві в горах в районі м. Імотськи, нікого не залишить байдужим. Спустившись до озера зигзагоподібною стежкою, ви будете винагороджені купанням у кришталево чистій прісній воді.
Червоне озеро є унікальним місцем – якщо вам вдасться докинути камінь до озера – ви будете першим, хто це здійснить. Дорога – 2 години на один бік.

Екскурсія до озер на півдня. Орієнтовна вартість – 40 євро.

Національний природний парк Біоково

Біоково - підйом на автомобілі з професійним водієм гірською дорогою на найвищу вершину до церкви св.Юрія (1762 м.), звідки відкриваються чудові краєвиди по обидва боки гір. З Оміша дорога займає 2 години.
Екскурсія на півдня. Орієнтовна вартість – 45-50 євро.

Плітвицькі озера

Плітвицькі озера. Одноденну екскурсію на Плітвицькі озера ми не рекомендуємо здійснювати з Далмації - дорога до заповідника займає близько 5 годин, погода в заповіднику завжди нестабільна, часу для нормального ознайомлення із заповідником не вистачає. Як альтернативу рекомендуємо відвідати природний заповідник КРК. Бажаючим обов'язково відвідати заповідник рекомендуємо взяти машину на прокат (близько 50 євро на добу плюс бензин) і з'їздити туди самостійно.

Спліт

Спліт – столиця Середньої Далмації, в якій розташований знаменитий Палац Діаклетіана (304 р. споруди). Чудовий вид на місто відкривається зі скелі Мар'ян – так називається сплітський парк. Там розташовується невеликий зоопарк.
До Спліту ви можете доїхати самостійно автобусом або маршруткою, але можна замовити і трансфер (з гідом або без).

Міні екскурсії в Далмації

Фіш-пікнік на острові Брач. Морська прогулянка корабликом з м.Оміш, з 9.00 до 15.00. На кораблі вам запропонують алкогольні та безалкогольні напої. Ви зайдете до одного з міст острова (Супетар, Пучища, Постіра), на ознайомлення з яким вам дається близько години. Потім обід на кораблі – смажена риба, салат. Потім зупинка в одній із бухт острова та купання.
Орієнтовна вартість – 25 євро.

Рафтінг на р. Цетіна (Cetina). м. Оміш, щодня, два заїзди на день. Спуск на рафтах (надувних плотах) по порогах річки Цетіна. Спуск безпечний, допускаються діти віком від 6 років. Видаються рятувальні жилети та шоломи.
Займає близько 2-х годин. Вартість близько 30 євро.

Радманові Млиниці. м. Оміш, щодня, у будь-який час дня. Прогулянка моторним човном (5 км, 30 - 40 хв.) вгору за течією смарагдової річки Цетіна до симпатичного містечка, де розташовані ресторан і готель «Radmanove mlinice», названі так на згадку про млини, що були на цьому місці. Тут вам дається година часу, яку ви можете використати на свій розсуд - або викупатися в прісній і прохолодній воді гірської річки, або скуштувати при вас традиційні страви національної кухні. Вартість 10 євро.

Каньйон річки Цетіна. Поїздка до пам'ятника героїні полочкою републіки Мілі Гойсаліч, встановленому на скелі в гирлі річки Цетини, звідки відкриваються види, що захоплюють дух, на каньйон річки Цетини, м. Оміш і Адріатику. Потім поїздка до церкви св.Юрія, розташованої на гірському плато ще вище за скульптуру. За бажанням вечеря в конобі "Селячка купа" або міні-пікнік на плато.
Орієнтовна вартість – 10-15 євро (без вечері).

Нічна риболовля. м.Оміш, липень-серпень, щоденно. Для рибалок буде цікаво вийти в море вночі із досвідченими рибалками.

Дайвінг. Занурення з аквалангами поблизу островів або у інтересах для підводних спостережень бухтах материка. Спорядження видається. м. Оміш, липень-серпень, щоденно.

Коноба Кременко. Ресторан у печері за 12 км від м.Оміш. Інтер'єр виконаний у стилі знаменитого фільму "Сім'я Кременко", у дизайні якого використано тисячу різних дрібниць - природних матеріалів, предметів стародавнього побуту, знайдених у Далмації та гармонійно вписаних у сучасність. Трансфер з Оміша до ресторану та назад – 20 євро за машину.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.