ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Хорватія

Острови

Озера Хорватии. Отдых на островах ХорватииФактична довжина узбережжя Адріатики становить близько 1278 км, вздовж нього розташовані 1185 островів та маленьких острівців, кожен із них чимось унікальний.

З усіх островів Адріатичного узбережжя Хорватії заселено лише 66 – у цих пустельних місцях можна викупатися у найчистіших озерах, пройти пішохідними стежками. Контроль за екологічною обстановкою тут дуже серйозний: на деяких островах заборонено не лише розпалювати багаття, а й палити.

Кожен з хорватських островів за своєю красою та іншими характеристиками неповторний, про кожен можна було б сказати, що він най-най... Для всіх туристів хорватські острови прекрасні через їхню буйну рослинність. Тут завжди можна знайти прохолоду та захист від сонця. На острови приїжджають заради цієї гармонії, заради природи, що прекрасно збереглася, вічнозелених дерев, кипарисів, кущів лаврового листя... Або ж заради нескінченних столітніх оливкових гаїв, хорватської лаванди, квітучої мирти... Комусь найбільше запам'ятаються мандарини чи лимони збираються з обвислих гілок дерев, що розтягнулися виноградники, які пророкують багатий урожай і гарне вино.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.