ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Хорватія

Клімат

Хорватия. Климат в Хорватии. Хорватія – країна теплого та м'якого Середземноморського клімату. З Півночі Хорватію захищають від холодних вітрів хребти Альп, зі Сходу та Південного Сходу – мальовничі Балкани. Море пом'якшують спекотні вітри Італії, які доходять до Хорватії теплим бризом маестралю чи півдня.
Клімат у Північній Хорватії – континентальний, у Центральній – гірський, Адріатичному узбережжі – середземноморський.

На Хорватському узбережжі найбільша кількість сонячного годинника в Європі (2600). Максимальна температура в липні-серпні в континентальних районах +28С , на узбережжі + 34С . Мінімальна температура в січні-лютому в континентальній частині -2С , на узбережжі +9С .

Для тих, хто до Хорватії планує поїхати відпочити на море, середня температура влітку від +30С до +31С . Адріатичне море в районі Хорватії влітку прогрівається до середньої температури + 20С . Найкращий час для відпочинку - травень та вересень. Вже кілька років поспіль ЮНЕСКО надає пляжам Хорватії «Блакитний прапор» за найчистішу акваторію Середземного моря. Морська вода та повітря здавна вважаються цілющими, а водопровідна вода – питною. Тисячі сусідів-італійців щороку залишають власне узбережжя з піщаними пляжами та приїжджають сюди, щоб побачити ці ювелірно порізані береги та поринути у тепле море, прозоре на 50 метрів у глибину.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.